euro
czystypowiat
POL_województwo_łódzkie_COA.svg

Województwo łódzkie

Otrzymaj do 15 000 zł dotacji na fotowoltaikę!

Dofinansowanie w gminie Aleksandrów

Program “Czysty Powiat” zostanie wdrożony na terenie gminy Aleksandrów. Udział w nim daje możliwość skorzystania z dofinansowania przeznaczonego na rozwój energetyki w Polsce. Kwota dofinansowania przysługująca na jednego wnioskodawcę jest wyliczana indywidualnie i może wynieść od 5 do 15 tys. złotych.

Planujesz aktualnie wymianę dotychczasowego źródła ciepła na instalację fotowoltaiczną? Jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz licznika prądu? To program dla Ciebie! 

 

Dofinansowanie jest przyznawane na podstawie zadeklarowanych dochodów. Kwota dotacji ustalana jest indywidualnie. 

 

Wniosek można składać wypełniając deklarację na stronie internetowej www.czystypowiat-gov.pl/lodzkie, można także zadzwonić na bezpłatną infolinię +48 572 144 177. Do rejestracji wystarczy podać podstawowe dane, takie jak: imię i nazwisko, kod pocztowy oraz numer kontaktowy. 

 

Ogólnopolski program “Czysty Powiat” zrodził się aby promować wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii na terenie Polski, przede wszystkim energii słonecznej. Projekt skierowany jest do mieszkańców poszczególnych powiatów w naszym kraju. 

Skontaktuj się z Nami!